RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiye'nin İlk ve Tek Renault 9-11 Kulübü
Zaman: Cmt Nis 21, 2018 5:57 am

Tüm zamanlar UTC

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 86 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: Albea için Usb giriş..
MesajGönderilme zamanı: Prş Eki 22, 2015 8:59 am 

vites kolunun çerçevesinin sağ ve solunda vidaları var ve arka tarafta da olması gerek onları söküyorsun ve az geri çektiğinde kalorifer düğmelerinin altındaki kapağın en altında vidalar var onları söküyorsun ve sökerek en üste kadar geliyorsun teybin üst tarafında dört köşe bi kapak var o geçmelidir onu çıkart orada da teybi tutan vidalar var onlarıda söktükten sonra teyp çıkar arkasında soketi var çıkarıp yeni teybin soketine takıyorsun ve toplayarak aşağıya iniyorsun elin anahtar tutuyorsa alışkın isen yaparsın pek anlamam dersen 1 teybçiye yaptır derim

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: Sal Kas 03, 2015 11:59 am 
Kullanıcı avatarı

şimdi ben 94 astra nın teybinide söksem acaba ondada soket varmıdır yoksa kabloları direkmi bağlamam lazım

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: Sal Kas 03, 2015 10:18 pm 
Kullanıcı avatarı

mustafa yazdı:
şimdi ben 94 astra nın teybinide söksem acaba ondada soket varmıdır yoksa kabloları direkmi bağlamam lazım

Abi bence hiç uğraşma yapıştır USB'i teyp gitsin. Artık teypler çok pahalı değil. Ben R9'a Navitech'in CD'siz sadece USB'li bir modelini takmıştım tam hatırlamıyorum ama fiyatı 80 lira falandı herhalde. Gayet güzel iş görüyordu.

Hatta R9'un ses kalitesi Logan'dan daha iyiydi. Bazen çok özlüyorum tenekeyi :)

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: Prş Kas 05, 2015 7:28 am 
Kullanıcı avatarı

sandalye yazdı:
mustafa yazdı:

Abi bence hiç uğraşma yapıştır USB'i teyp gitsin. Artık teypler çok pahalı değil. Ben R9'a Navitech'in CD'siz sadece USB'li bir modelini takmıştım tam hatırlamıyorum ama fiyatı 80 lira falandı herhalde. Gayet güzel iş görüyordu.

Hatta R9'un ses kalitesi Logan'dan daha iyiydi. Bazen çok özlüyorum tenekeyi :)

elimde usb li pioneer var zaten artı kolonlar elimdeki teyb için arabada soket varmıdır diye sormuştum teyp çinin biri yok dedi götürcem bi yetp çiye o kabloları kesip bağlayacak

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: Prş Kas 05, 2015 3:26 pm 
Kullanıcı avatarı

Abi iyi bir elektrikçiye bağlat teybi. Çoğu kasap onların baştan savma iş yapıyorlar. Hatta kendin bile bağlayabilirsin kolay iş.

Babam R9'u birisine emanet vermiş. Bagaj gece rahat görülmüyor diye led bağlamıştım. Güya ledler yanmış hatta az daha araba yanıyordu falan demiş. Ben saatlerce açık bıraktığımı hatırlıyorum bagajı hiç öyle birşey gelmemişti başıma. Sonra nasıl oluyorsa teypte bozulmuş. Eleman arabayı elektrikçiye götürüp bağlatmış geri teybi. Ünye'ye döndüm teypte hafıza yok. Sürekli açık kalıyor. Söküp bir baktım herif kafasına göre bağlamış herşeyi saçma sapan sigortalar falan takmış. Söve söve eski haline geri getirdim.

Ben adım gibi eminim ki benim o teybi bağlarken verdiğim emeği, uğraşı hiçbir elektrikçi vermezdi. Aküden kablo bile çekmiştim hafıza fonksiyonu için, bütün kolonları tek tek deneyip doğru yerlere bağlamıştım. İstediğim gibi teypten balans ayarı yapabiliyordum.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: Prş Kas 05, 2015 4:46 pm 
Kullanıcı avatarı

http://www.opelim.net/forums/dokuman-arsivi/21705-car-400-un-sokulmesi-ve-sigorta-degisimi.html

şöyle bişey buldum ama bunun soketi benim teybe olmaz

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 86 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Geçiş yap: