RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiye'nin İlk ve Tek Renault 9-11 Kulübü
Zaman: Cmt Eki 20, 2018 10:32 am

Tüm zamanlar UTC

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 75 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: Çrş Eyl 09, 2015 8:10 pm 
Kullanıcı avatarı

Valla devlet mi odeyecek yoksa kullanan şoför arkadaş mi odeyecek belli değil. Tutulacak raporda şoför hatası derlerse hepsini şoför öder.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: Çrş Eyl 09, 2015 8:37 pm 
Çakma Admin
Kullanıcı avatarı

o şoför yandı diyebilirim.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: Çrş Eyl 09, 2015 8:44 pm 
Kullanıcı avatarı

Bir ara babamda şoför kadrosuna geçecekti. E sınıfı ehliyeti var. Sırf bu yüzden baba seni deli mi dürttü diye diye vazgeçirmiştim :)

Gerçi yeni arabayı aldıktan sonra düzeldi baya. Broadway'in anasını ağlatmıştı :) Logan'a gözü gibi bakıyor. Normalde ne zaman istesem arabayı sorgusuz sualsiz verir. Şimdi bazen bana bile vermiyor :)

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: Çrş Eyl 09, 2015 9:28 pm 
Kullanıcı avatarı

ahmetcan466 yazdı:
Valla devlet mi odeyecek yoksa kullanan şoför arkadaş mi odeyecek belli değil. Tutulacak raporda şoför hatası derlerse hepsini şoför öder.

İşin rengi şimdi degişti arkadaşların için üzüldüm valla neyseki canları kurtulmuş devlet malı cok degerlidir devlet bizim gibi insanlarda kuruşunu bile bırakmaz 18 yaşında motor kazasında ayaklarım kırılmıştı şöför abimdi abim kusurlu bulundu ssk dan bize tebligat geldi abime yaralamaya sebebiyet verdiginzden dolayı ssk lımıza yaptıgımız harcamaların geri ödeyin diye 1 yıl aldıgım istirahat parası tedavide kullanılan protezler koltuk deyneklerinin net fiyatı ve hastane masraflarının %20sini hep geri aldılar hemde kanuni faiziyle
97 asgari ücretin 30 milyon fln oldugu dönemde tamı tamına 350 milyon eski parayla ödeme yaptık inşallah arkadaşların bi kolayını bulur veya inşallah kusursuz olurlar yoksa biterler

En son emrah tarafından Çrş Eyl 09, 2015 9:33 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: Çrş Eyl 09, 2015 9:30 pm 
Kullanıcı avatarı

sandalye yazdı:
Bir ara babamda şoför kadrosuna geçecekti. E sınıfı ehliyeti var. Sırf bu yüzden baba seni deli mi dürttü diye diye vazgeçirmiştim :)

Gerçi yeni arabayı aldıktan sonra düzeldi baya. Broadway'in anasını ağlatmıştı :) Logan'a gözü gibi bakıyor. Normalde ne zaman istesem arabayı sorgusuz sualsiz verir. Şimdi bazen bana bile vermiyor :)

Ee adamın hakkı boş ver takılsın kafasına göre

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: Prş Eyl 10, 2015 10:18 pm 
Kullanıcı avatarı

karadeniz yazdı:
o şoför yandı diyebilirim.

Sana katılmamak elde değil Denizim. Eğer devlet yaptirirsa ki küçük bir ihtimal yanmış bi Arazözun kupasını koyar.
Eğer şoför e yaptirtirlarsa Fransa dan sıfır kupa getirirler tahminimce....

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: Sal Kas 03, 2015 7:11 pm 
Kullanıcı avatarı

e="karadeniz"]o şoför yandı diyebilirim.[/quote]
Sana katılmamak elde değil Denizim. Eğer devlet yaptirirsa ki küçük bir ihtimal yanmış bi Arazözun kupasını koyar.
Eğer şoför e yaptirtirlarsa Fransa dan sıfır kupa getirirler tahminimce....

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[/quote]

Ahmetcan gardaş hayırdır unuttuk arkadaşların kaza yaptıgı kamu malının masraf işleri ne alemde

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: Sal Kas 03, 2015 8:33 pm 
Kullanıcı avatarı

İşler sakat mahkeme gelip keşif yapmış 8 de 8 hatayı sofore vermis. Şimdilik ses soluk yok fırtına öncesi sessizlik gibi. Ama sofore patlayacak gibi 8 de 8 çünkü

Wi-Fi veya Mobil Bağlantı ile Bir Şekilde Gönderildi....

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: Sal Kas 03, 2015 8:51 pm 
Kullanıcı avatarı

Ben bu duruma cok sasirdim ya arkadasina Allah sabir versin abi. O araclarin neden kaskosu yok yada zimmet alan isciyi koruyacak bi sigorta yok? Buyuk konusmak istemem ama boyle bi iste hayatta calismazdim cok zor ve riskli is. O arkadas belki 5yil para kazanmadan calisacak boyle magduriyet yasatmaz umarim kurumunuz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: Sal Kas 03, 2015 9:31 pm 
Kullanıcı avatarı

mertcan yazdı:
Ben bu duruma cok sasirdim ya arkadasina Allah sabir versin abi. O araclarin neden kaskosu yok yada zimmet alan isciyi koruyacak bi sigorta yok? Buyuk konusmak istemem ama boyle bi iste hayatta calismazdim cok zor ve riskli is. O arkadas belki 5yil para kazanmadan calisacak boyle magduriyet yasatmaz umarim kurumunuz.

Aynen dedigin gibi devlet memuru olmak keyifli olabilir ama hizmetli emekci olmak bide üstüne çok pahalı kamu malı zimmetliyse al başına bela olmaz olmaz bide oldumu artık bizim gibi adam ömür boyu iki yaka bi araya gelmez
Aman aman ben kamu malından çok korkarım valla askerde arkadaşla şaka yaparken bana kızdı ayagından çıkardıgı botu bana fırlatacakken ben kaçtım oda devasa ve kalın bi aynaya denk geldi oda param parça oldu ikimizde yedigimiz dayaktan valla iki gün ayılamadık paşa paşa çerçeveyi aldık kendi cebimizde yeni ayna taktırıp yerine koyduk sonra birer tokat daha yedik bir daha olmasın diye inşallah arkadaşlar bi çıkış yolu bulmuştur gerçi iş amirlerde kesin hallolur ama onlarında vizdanına baglı

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: Çrş Kas 04, 2015 12:39 pm 
Kullanıcı avatarı

mertcan yazdı:

Özel amaca yönelik araç olduğu için kasko yapmiyorlar. İllaki yaptiracam dersen çok yüksek fiyatlar çıkıyor aracın su anki değeri 750.000TL olarak söyleniyor.
Bu sebeple sadece karayolları zorunlu trafik sigortasi var araçlarda.
OGEM Vak diye bir vakıf tarzı bisey var soforsen oraya aidat oduyorsun kaza yapman durumunda 20.000TL ye kadar ödeme yapıyor.
Aslında kimsede üye olmak istemiyor pek cazip bisey değil.

Simdi sonuca gelecek olursak. Kaza yapan arkadaşı çalışanların hiçbiri sevmez ve konuşmaz iş haricinde. Sadece işle alakalı konular olursa konuşulur. Yanı ciğeri beş para etmez itin biri. Daha önce 18 kişi toplanıp amirlerede söyledik bunu soforlukten alın milletin başını yakacak diye bizi dinlemediler. Kaza olduktan sonrada biz size demiştik diyoruz amirlere onlarda bozuluyor.
Ulan arkadaş çalışan sayısı 20 sana gelmiş usenmeden 18 kişi 100km tepmis ayağına kadar gelmiş sen bizi dinleme o itin dediğini dinle. Demekki bizim kurumda 18 kişi 1 kişi etmiyor...

Wi-Fi veya Mobil Bağlantı ile Bir Şekilde Gönderildi....

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: Cum Oca 22, 2016 11:01 pm 
Kullanıcı avatarı

https://www.facebook.com/SilviaSaintOfficial/videos/999277230130708/ :shocked: :shocked:

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: Cmt Oca 23, 2016 6:59 am 
Çakma Admin
Kullanıcı avatarı

O değil de linki görünce başta noluyo dedim, meğer içerik alakasızmış... :)

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: Cmt May 12, 2018 4:22 pm 
Kullanıcı avatarı

karadeniz yazdı:
Bunlar küçücük bir dikkatsizliği affetmeyen araçlar malesef, bende de var 1 tane...

Resim

7 aydır aklımdaki resim. hergün L200 le köye gidiyoruz. ne zaman sürsem deniz bu arabayla kaza yaptıysa buna güven olmaz diyorum.
hergün aklımda , sonunda bugün buldum bu resmi.
Allah kaza bela vermesin..

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: Cum Eyl 07, 2018 9:22 am 

önlem almak ve baya açıkgözlü olmak gerekiyor trafikte...

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 75 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Geçiş yap: