RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiye'nin İlk ve Tek Renault 9-11 Kulübü
Zaman: Çrş Ara 12, 2018 7:08 pm

Tüm zamanlar UTC

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 66 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: Pzr Oca 15, 2017 3:17 pm 

daire saplaması denilen saplama varmış marş dinomosunun olduğu bölgede bir gün arıza verirse orayı gösterecegim ustama şimdilik devam ediyoruz sesi duymadan üzüldüm burçinhan abi

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: Pzt Şub 06, 2017 9:07 pm 

4500 devirde ve 4300 e doğru düşüşte gelen ama üst devirde gelmeyen o korkutucu ses bilyaların ön teker bilyalarının snr ile değişimi ile geçti

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: Cum Ağu 25, 2017 11:08 pm 

ses yine gelmeye başladı ve bir türlü bulunamadı bir şekilde fuzuli amcaya ulaştım arızamı tarif ettim motor ile şanzumanı baglayan demir kartere degiyodur ve bozuk para boyutunda orayı oymuştur dedi bugün söktüm aynı dedigi şekildeydi levye ile ugraştım ses azaldı sonra tekrar aradı fuzuli amca ve pul koymuş kendisi uygun bi zaman bende halledecegim Allah razı olsun kendisinden sorunu kilometre öteden tarif ile bildi samimi babacan yaklaşımdan ötürü teşekür ediyorum

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: Cmt Ağu 26, 2017 8:07 am 
Kullanıcı avatarı

Selim amcanın bu forumda hakkı ödenmez. Hala birçok sorunun çözümünü onun yazdığı mesajlarda buluyoruz.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: Cmt Nis 14, 2018 8:50 pm 

Kardeşim aynı sorunu bende yaşadım anlattığın vibrasyon sesi galiba bende 3000 devirde yapıyordu aşağısında yada yukarısında ses kesiliyordu bunların şanzımanları burçlu şanzıman burçları ya tam oturmamış yada şanzımanı takarken kaşıntılı takmışlardır sorunu hiç başka yerde arama hatta emin olmak için direksiyonu tam sol yap aradan elini şanzımana koy gaza bas titremeyi hissedeveksin

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: Cum Nis 20, 2018 7:30 pm 

Tesekurler ilginize sanzuman sokulunce kontrol ettiririm simdilik ses yok fuzuli amca sagolsun sesin kaynagini buldu

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 66 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Geçiş yap: