RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiye'nin İlk ve Tek Renault 9-11 Kulübü
Zaman: Pzt Haz 25, 2018 7:59 am

Tüm zamanlar UTC

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 206 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: Sal Kas 01, 2016 1:13 pm 

Agrafların pek orjinal olmasına gerek yok . Sık kırılıyorlar çakarken zaten yuvarlak yeri bakalite geçirip ucu yuvaya elinizle bakalite vurarak çakınıyorsunuz . Sökerkende tornavida ile yuvarlak kısmı boşandırıyorsnuz direk asılırsanız vakalitteki yuva kırılır .

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: Çrş Kas 02, 2016 8:14 am 

gemsazr9 yazdı:
Agrafların pek orjinal olmasına gerek yok . Sık kırılıyorlar çakarken zaten yuvarlak yeri bakalite geçirip ucu yuvaya elinizle bakalite vurarak çakınıyorsunuz . Sökerkende tornavida ile yuvarlak kısmı boşandırıyorsnuz direk asılırsanız vakalitteki yuva kırılır .

Bu durumda ilk aklıma gelen benim bagalitleri sökerken agrafların bir kısmı kırıldı ve dişleri sıyrıldı, muhtemelen yenilemeden olduğu kadarı ile takmışlardır diye düşünüyorum. Tırnaklar görünüyor, üzerine bastırıp oturtuyorum ancak elimi çektiğim anda geri çıkıyor, sebebi de tırnakların bozulmuş olmasıdır muhtemelen tekrar teşekkürler.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: Sal Kas 15, 2016 4:20 pm 

agrafları halletin mi abi

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: Sal Kas 15, 2016 5:17 pm 

Bir türlü ekim degmedi önümüzdeki hafta sonuna hallederim inşallah

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: Sal Kas 15, 2016 7:13 pm 

inşallah abi eğer mümkün olursa fotograflarsan sevinirim

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: Cmt Mar 03, 2018 8:33 pm 

Konunuzu yeni gördüm atacınıza güle güle binin bendede ikinci araç olarak 92 broadway var bende hafif bir boya revizyonu yapacaktım ama sizin konuyu görünce heveslendim acaba böyle bir projeyemi girişsem diye ama artık kaportacışar vs bu gibi araçlarla uğraşmak istemiyorlar daha doğrusu yeni araçlar ve iyi para alabilecekleri işler varken bunları beğenmiyorlar..
araca hala biniyormusumuz Ankarada ne tarafta ikamet ediyorsunuz aracın son durumu nedir acaba resim atabilirmisiniz boyada parçalarda bir sıkıntı yaşadınızmo?

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 206 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Geçiş yap: